799776707
sklep@buduj24.pl
0
0
Strona główna1 » O nas

O nas

 

Sklep Budowlany buduj24.pl jest miejscem umożliwiającym bezpieczne zakupy wraz z fachową poradą naszych ekspertów. Nauczeni własnym doświadczeniem,  stworzyliśmy miejsce z najlepszymi markami oraz sprawdzonymi produktami, aby pomóc spełnić Państwa marzenie o idealnym domu. Stawiamy na każdego klienta, proponując dobór asortymentu do indywidualnych potrzeb. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby proponowana przez nas oferta spełniała Państwa oczekiwania oraz nadążała za nowościami.

 

Kluczem do naszego sukcesu jest wytrwałość, entuzjazm i skrupulatność we współpracy z klientem. Wsłuchujemy się dokładnie w Państwa potrzeby, znajdując optymalne rozwiązania. Nasz sklep zalicza się do platform, gdzie stawiamy na bezpieczne zakupy przestrzegając ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Posiadamy wyraźnie napisaną politykę prywatności, zgodną ze europejskimi standardami i ustawą o ochronie danych osobowych. Dokładnie przestrzegamy procedur przechowywania i zabezpieczania danych klienta. Nasza strona została sprawdzona pod względem bezpieczeństwa przesyłu danych między Twoim komputerem a buduj24.pl.

  

Wiemy, że sukces naszej firmy tworzą ludzie w niej zatrudnieni, których codzienna praca jest podstawą naszego dynamicznego rozwoju. Są to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem budowlanym nie tylko teoretycznym, ale również praktycznym. Nasza firma może pochwalić się realizacją wielu projektów budowlanych. Motto buduj24.pl to: "budujemy, remontujemy, pomagamy" - więc jeżeli masz problem, nie krępuj się zadzwoń! Uwzględnimy każdą sugestię i przeanalizujemy Państwa opinię, dzięki czemu to Nasi Klienci wskazują nam drogę do dalszego rozwoju.


Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone Firma Handlowo Usługowa INVESA Jacek Sala - 2019