799776707
sklep@buduj24.pl
0
0
Strona główna1 » Płatności

Płatności


Informacje dotyczące płatności za zakupy w naszym sklepie :
  • Przy odbiorze (za pobraniem): zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia lub w kasie sklepu buduj24.pl ul. Staropolska 33 Jadowniki. W wybranych przypadkach sklepie buduj24.pl zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.
  • Przelewem: forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym buduj24.pl, zamówienie jest przekazywane do realizacji.
  • Przelewem online: forma płatności elektronicznej obsługiwana przez serwis Przelewy24, który jest jednym z wielu serwisów internetowych poznańskiej Grupy DialCom24, w ramach której PayPro SA - Agent Rozliczeniowy - prowadzi system autoryzacji i rozliczeń na podstawie decyzji Prezesa Narodowego Banku Polskiego Nr 1/2011 z dnia 1.04.2011 r. oraz świadczy usługi płatnicze w charakterze krajowej instytucji płatniczej na podstawie decyzji Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 10.06.2014 r., wpisanej do rejestru usług płatniczych wraz z DialCom24 Sp. z o.o - Agentem Płatniczym - pod numerem IP24/2014 (dostępnym na https://erup.knf.gov.pl/View/). Działalność PayPro SA jako Krajowej Instytucji Płatniczej podlega nadzorowi Urzędowi Komisji Nadzoru Finansowego. 
  • Płatność kartą (Visa, Mastercard): po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę Przelewy24 w celu dokonania płatności. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma Przelewy24, a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji. W przypadku nieudanej autoryzacji, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy w celu dokonania zmiany formy płatności.

Ze względów bezpieczeństwa, każda transakcja płatności elektronicznej jest weryfikowana przez operatora (termin weryfikacji nie jest zależny od sklepu). Z chwilą realizacji płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Sklep buduj24.pl nie pobiera dodatkowych opłat związanych z płatnościami online w systemie Przelewy24.
 

Numery kont bankowych buduj24.pl:
50 1020 5558 1111 1660 1350 0017 - Inteligo
Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone Firma Handlowo Usługowa INVESA Jacek Sala - 2019